lt

Pajūrio istorijas naujam gyvenimui prikels „Realco“. Tai NT plėtotojas, su kuriuo paskutinius dešimtmečius augo miestai, kūrėsi svajonių namai, plėtėsi verslas, kultūra, bendruomenės. Įgyvendinę tokius projektus kaip „Siemens“ arena, PC „Ozas“ ar moderni „Ozo parko“ gyvenvietė, šiandien „Realco“ nori prisidėti prie Šventosios miesto veido kūrimo. 

Plėtotojui svarbu ne tik tai, kas vyksta dabar, bet ir gyventojų ateitis, todėl įmonė investuoja į kokybiškas medžiagas bei integralius architektūros sprendimus, padedančius kiekvienam projektui tapti neatsiejama miesto dalimi. „Realco“ tiki, kad gyvenamieji namai – tai daugiau nei statybos procesas. Tai visa, kas vyksta šalia. Kiekviena detalė – nuo fasado iki suoliuko kieme – turi harmoningai susilieti su aplinka ir atskleisti pačias geriausias jos savybes. Nes tik atradę darną su gamta, galėsime gyventi darnoje su savimi. 

www.realco.lt 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku