lt
Atrasti tai, ko šaukiasi mūsų prigimtis, kas sielą pripildo palaima. Susilieti su gamta, pajausti jos didybę. Išmokti džiaugtis mažais, tačiau svarbiais dalykais. Pažinti gyvenantį šalia ir drauge kurti savo miesto istoriją. Nes kiekviena diena čia – atradimas. 
Bangos
Šešios bangos per minutę, ir nė vienos vienodos. Tai atradau ryte geriant kavą ir stebint jūrą tiesiai pro langą. Drauge su vaikais lakstant pakrantėmis ir nerūpestingai bandant jas peršokti. Stebint, su kokia drąsa bangas pasitinka glisuojančios burlentės. Vakare prie laužo tyliai klausant, kaip jos atsimuša viena į kitą. Tarsi laikas čia tekėtų ne minutėmis, o bangų dūžiais.
Gintaras
Gintaras gali būti ir mėlynos arba ryškiai raudonos spalvos. Tai atradau vaikštant jūros pakrante ir klausant gintaro žvejų istorijų. Rankomis braukiant per drėgną smėlį ir delnuose jaučiant jo skleidžiamą energiją. Savo rastu gintaro akmenėliu puošiant mamos segę. Jo inkliuzais žaidžiant su vaikais. Nes nėra brangesnio turto už tą, kurį mums dovanoja gamta.
Jūra žiemą
Jūra žiemą neužšąla. Tai atradau čia gyvenant ne tik vasarą. Kai rytais pasitinka vėjo ir bangų sukurta melodija. Kai apsnigti smėlio takai nusidriekia iki pat saulėlydžio horizonto. Kai įkvėpi šalto, bet tokio tyro ir gaivaus oro, kad atrodo, jog jis tave pripildo nuo galvos iki pat kojų pirštų galiukų. Nes tik jūra turi magišką galią, kuri priverčia įsimylėti žiemą. 
Š
Ilgesnės dienos
Pajūryje dienos ilgesnės. Tai atradau pamačius, kad nebereikia skubėti. Kad einant namo galiu stabtelti ir pasigrožėti mane supančia aplinka. Kad vakarus galiu skirti ne tik namų sienoms, bet ir savo pomėgiams ar bendravimui su šeima. Kad čia nėra laiko ar kelio barjerų – viskas pasiekiama ranka. Tarsi būtum išmokęs gyventi iš naujo. Gyventi, kai visur suspėji.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku