lt
„Metų interjero“ nugalėtojai
Šie apartamentai susižėrė net 2 apdovanojimus „Metų interjeras/Auksinė paletė’20“ konkurse ir tapo nugalėtojais „Tautos Interjero“ bei  nominacijoje "Už lietuviško dizaino propagavimą". Tiems, kas ieško unikalių sprendimų, autentiškų dizainerių darbų – EMKO dizainerių komanda yra pasiruošusi ne tik perkelti lietuviško pajūrio gamtą į apartamentus, bet ir suteikti išskirtinius kainų pasiūlymus. Nuo svetainės dekoro detalių iki paskutinio puoduko virtuvėje – Lietuvos dizainerių ir gamintojų gaminiai.
Begalinė meilė mūsų pajūriui atgyja kruopščiai apgalvotuose, tvariuose ir organiškuose interjeruose. Kambario detalės tarsi aidas atliepia kopas, bangų mėlį, ošiančias pušis ir sukuria vientisą, iki širdies gelmių pažįstamą peizažo koloritą ir tekstūras.
Aplinka gerai savijautai
Švelnios, kraštovaizdžio įkvėptos spalvos nugula ir miegamajame. Žinomo prekės ženklo Lonas lovos atveria vartus į be galo saldaus miego karalystę. Tikime, kad ilsintis prie kūno turi liestis tik natūralaus lino audiniai. Tai užtikrina LinenMe.
Gamtos aidai namuose
Įsivaizduokite, kad rytais geriant kavą žvelgiate pro langą į šimtmečių istorijas pasakojantį uostą ir basomis pėdomis liečiate iš natūralių jūržolių austą kilimą. Tai yra žmogaus ir gamtos draugystė, susiliejimas, harmonija. Bene labiausiai akį traukiantis objektas svetainėje - jūros bangas primenančių linijų ir išskirtinio dizaino dvivietė sofa. Ji tarsi viso svetainės interjero akcentas, šerdis, aplink kurią sukasi visas šurmulys, verda gyvenimas.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku